Nie przegap
Strona główna » Sport » Siatkarska reprezentacja Polski zagra w Tarnowie

Siatkarska reprezentacja Polski zagra w Tarnowie

Kibice siatkówki, których w Tarnowie nie brakuje, mają powody do zadowolenia. Już w najbliższą środę, 16 maja mogą obejrzeć mecz pomiędzy reprezentacją Polski kadetów, a reprezentacją studentów i absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18, a wstęp jest wolny.

Mecz stanowi jeden z elementów, bardzo bogatego w ciekawe propozycje, programu obchodów 20-lecia PWSZ w Tarnowie. Po przeciwnych stronach siatki staną najlepsi polscy siatkarze młodego pokolenia oraz reprezentacja studentów i absolwentów PWSZ.

– Mimo, że okazja do rozegrania tego pojedynku jest świąteczna, to do rywalizacji zamierzamy podejść „na poważnie”. Chcemy pokazać tarnowskim kibicom siatkówkę na wysokim poziomie – zapowiada Jan Salamon z KU AZS PWSZ.

Organizatorzy spotkania zadbali także o to, by kibice nie nudzili się w przerwach pomiędzy setami. W tym czasie planują rozegrać dwa konkursy: siły ataku oraz precyzji zagrywki.

Mecz zostanie rozegrany w środę, 16 maja w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, początek o godz. 18. Wstęp wolny. Zapraszamy!

PWSZ

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*