Strona główna » Wiadomości » SmartDOM – usług łączenie w najlepszej cenie!

SmartDOM – usług łączenie w najlepszej cenie!

artykuł sponsorowany

Łączenie usług to najlepsza okazja do oszczędności, szczególnie gdy są one dostępne w promocji „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. W Plusie i Cyfrowym Polsacie można skorzystać z wyjątkowej oferty, w której połączone są usługi wykorzystywane w każdym domu: telewizja, Internet i telefon. Kupowane razem są tańsze i dzięki temu można sporo zaoszczędzić na comiesięcznych rachunkach.

Superoferta Plusa i Cyfrowego Polsatu „Drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę” pozwala skompletować atrakcyjny zestaw trzech usług: telewizję satelitarną, Internet Power LTE oraz usługę telefonu z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych. Całość można mieć już za około 61 złotych miesięcznie, zamiast prawie 120 zł, co oznacza blisko 60 zł oszczędności co miesiąc! Te wyjątkowe warunki obowiązywać będą przez cały okres korzystania z zestawu usług. Rabaty dostępne przez całą długość umowy, a oferta jest dostępna zarówno dla obecnych klientów jak i tych, którzy zechcą skorzystać z ofert obu operatorów po raz pierwszy!

 as-smartdom_297x210_022015

Szczególnie ciekawą ofertą jest zestaw z nowoczesnym sprzętem firmy LG adresowany do nowych klientów:

Za pakiet trzech usług: telefon w Plusie (z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych), Internet Brzesko Power LTE (z miesięcznym pakietem danych 20 GB i Internetem LTE bez limitu danych przez całą umowę bez opłat) oraz telewizję Cyfrowego Polsatu (79 kanałów telewizyjnych dla całej rodziny i dekoder HD za 1 zł), miesięczna opłata to niecałe 61 zł, co pozwala na zaoszczędzenie miesięcznie prawie 60 zł. A do tego jest: telewizor Smart TV 42LB5700 47”, tablet LG Pad 8.0 LTE i smartfon G2 mini LTE. Te trzy urządzenia można mieć już za 0 zł na start i w 48 ratach po około 65 zł.

W superofercie smartDOM usługi można kupić z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami, routerami w różnych zestawach sprzętów na raty i bez rat. Szerokie portfolio abonamentów pozwala skonfigurować taki ich zestaw i tak dobrać sprzęt by każdy mógł znaleźć coś atrakcyjnego dla siebie. Intersującą ofertę znajdą tu także obecni klienci Plusa lub Cyfrowego Polsatu, którzy zechcą tylko dobrać sobie kolejne usługi

SmartDOM to nie tylko unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa i Cyfrowego Polsatu. To także atrakcyjna oferta PlusBanku oraz energii elektrycznej.

Korzystający z usług PlusBanku mogą obniżyć abonament w Plusie lub Cyfrowym Polsacie nawet do 0 zł! Za każde 500 zł wydane w miesiącu kartą debetową PlusBanku otrzymuje się 5% rabatu, a za każde 5000 zł kredytu otrzymuje się 10% rabatu na wybraną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

Prąd od Plusa to najniższa cena dla klientów smartDOM oraz jej gwarancja przez całą umowę. To także jeden prosty rachunek, bez żadnych ukrytych opłat!

Zapraszamy do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa
w Brzesku na ul. Głowackiego 21

kom.: + 48 693 232 887
kom.: + 48 661 433 602
Tel.: +48 14 68 59 280

Profil Google+

Facebook

4 komentarze

 1. Stanowczo nie polecam internetu z CP po przekroczeniu limitu internet zwalnia do prędkości modemowych. Polecam https://www.facebook.com/pluspowerlteinternetbezlimitowzlimitem?fref=ts

  • Szanowny Panie Tomku,
   Prędkość modemowa to również pełna prędkość, zależy co za modem Pan ma, jeśli EDGE lub GPRS to ma Pan rzeczywiście wolniej – polecam lepszy modem.

   Jeśli nie modem jest przyczyną to proszę wypowiedzieć umowę a nie żalić się wszystkim.

   Ja kilka msc temu napisałem reklamację i pełna prędkość została przywrócona na stałe, a z tego co zostałem zapewniony w reklamacji w naszym regionie nie ma z tym problemu.

   • Widzę że chyba się Pan nie zagłębił w podany powyżej adres strony. Tam jest wszystko wytłumaczone, od razu widzę że się Pan nie zna na sprawie wymyślając problem z modemem. Zapewnione w reklamacji zostało a problem istnieje i prędkość jest ograniczana po przekroczeniu limitu w notabene internecie bez limitu niemal do 0. Dobrze także Pan wie, bo nie przypuszczam by ktoś nie miał podstawowej wiedzy z zakresu podpisywania umów na czas określony, wypowiedzieć umowę można dopiero po upływie terminu lub po wniesieniu sporej kary umownej. Jeszcze raz odradzam i radzę przeczytać informację zamieszczane na https://www.facebook.com/pluspowerlteinternetbezlimitowzlimitem?fref=ts

 2. Stanowczo nie polecam internetu z CP po przekroczeniu limitu internet zwalnia do prędkości modemowych. Polecam https://www.facebook.com/pluspowerlteinternetbezlimitowzl… Niestety nabiłem się w ten internet i jestem zawiedziony.