Nie przegap
Strona główna » Region » ”Śpiąca Królewna” w Bochni

”Śpiąca Królewna” w Bochni

Jutro tj. w sobotę  o godzinie 16:00, w Amfiteatrze Parku Uzbornia odbędzie się charytatywny spektakl w wykonaniu rodziców dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 (grupy czterolatków) pt.”Śpiąca Królewna”.

Świat baśni  przedstawiony w sposób przystępny dla dziecka to wspaniała nauka, cudowna księga mądrości, a jeśli aktorami są rodzice to magia takiego spektaklu nie ma już sobie równych – podkreśla Pani Karina Łach, główna inicjatorka  i reżyser spektaklu.

Jest to już kolejny występ rodziców z tego przedszkola. Przedszkolaki z piątki  miały okazję zobaczyć go na scenie Miejskiego Domu Kultury z okazji „ Dnia Dziecka”. Jednak ze względu na ciepły odbiór i duże zainteresowanie  rodzice zdecydowali się wystawić go jeszcze raz. Tym razem połączony został  z charytatywną inicjatywą wsparcia małego mieszkańca Bochni. Podczas przedstawienia Fundacja „Serce dla Maluszka będzie zbierać środki na rehabilitację małego  Michałka, mieszkańca Bochni, który urodził w lutym 2016 roku  w 35 tygodniu ciąży z małogłowiem i zmianami w mózgu.

Serdecznie zapraszamy!

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast