Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Sprawca niszczenia mienia zatrzymany

Sprawca niszczenia mienia zatrzymany

policjaBrzescy funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę, który w godzinach nocnych 3 grudnia dopuścił się aktów wandalizmu niszcząc napotkane banery reklamowe. Wkrótce za swe postępowanie poniesie konsekwencje karne.

 W nocy z 3 na 4 grudnia 2014 r. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Brzesku otrzymał zgłoszenie, iż na ulicy Mickiewicza niszczone są banery reklamowe. Patrolujący Brzesko policjanci niezwłocznie udali się na miejsce i zatrzymali 26-letniego mężczyznę, odpowiedzialnego za zniszczenie kilku billboardów oraz rozbicie szyby w drzwiach budynku. W trakcie wykonywania czynności u mężczyzny mundurowi ujawnili nóż tapicerski, który posłużył sprawcy do pocięcia napotkanych na swej drodze banerów reklamowych. 26 latek dopuszczając się zniszczenia mienia w chwili popełnienia czynu był w stanie nietrzeźwym. Swe zachowanie mężczyzna tłumaczył zdenerwowaniem i chęcią odreagowania problemów osobistych.

Podkreślić należy, iż przestępstwo niszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Młody mężczyzna odpowie ponadto za używanie wulgaryzmów, czego dopuścił się podczas interwencji Policji.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast