Nie przegap
Strona główna » Sport » Srebro Wojciecha Wojdaka

Srebro Wojciecha Wojdaka

W dniach 11-13. marca 2011 r.  w  Ciechanowie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów. Zawody te przeznaczone są dla 15-latków. W zimowej edycji mistrzostw wystartowało 360 zawodników ze 100 klubów z całej Polski. W zawodach uczestniczył również reprezentant Brzeska – Wojciech Wojdak.

Wrócił on z Ciechanowa z trzema medalami Mistrzostw Polski juniorów. Podopieczny trenera Marcina Kacera, trzykrotnie stawał na drugim stopniu podium. Najbliżej zdobycia złotego medalu był Wojtek na dystansie 200 m stylem dowolnym, w którym przegrał z Janem Hołubem z Avi Świdnik zaledwie o 0,05 sekundy. Na dystansach 400 m oraz 1500 m stylem dowolnym przed Wojtkiem uplasował się tylko Maciej Kuświk z WKS Śląsk Wrocław.

Wojtek Wojdak już dziś zapowiada odebranie Maćkowi tytułu Mistrza Polski w kolejnych Letnich Mistrzostwach, które odbędą się w lipcu w Oświęcimiu na 50 metrowej pływalni.

Życzymy Wojtkowi i jego trenerowi kolejnych sukcesów pływackich!

mat. nadesłane

fot. M. Kacer

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast