Strona główna » Region » Środowiskowy Dom Samopomocy w Muchówce z nowym samochodem

Środowiskowy Dom Samopomocy w Muchówce z nowym samochodem

157 tysięcy złotych wyniósł zakup 9 osobowego Forda Transita Kombi w pełni przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, wyposażonego w windę i najazd dla wózków inwalidzkich dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce.

W ubiegłym tygodniu oficjalne poświęcono i przekazano nowy samochód, a symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali podopieczni ŚDS w Muchówce przy udziale Wicestarosty Ryszarda Drożdzaka i Burmistrz Wiśnicza Małgorzaty Więckowskiej.

Przypomnijmy

W lipcu władze powiatu podpisały umowę z dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON na realizację projektu w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III na 2018 rok. Powiat bocheński otrzymał ponad 160 tys. zł. na zakupu dwóch busów do transportu osób niepełnosprawnych. Samochody będą służyć uczestnikom  Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce (gm. Nowy Wiśnicz) i Środowiskowego Domu Samopomocy w Rdzawie (gm. Trzciana).

To już trzeci rok z rzędu, gdzie Powiat Bocheński podpisuje umowę z PFRON i otrzymuje pełne dofinansowanie na zgłaszane zapotrzebowanie.

Galeria zdjęć <=

sp

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Żywność w UE – Czesław Siekierski

Żywność w UE – Czesław Siekierski(materiał sponsorowany)

Opublikowany przez Informator Brzeski Wtorek, 18 grudnia 2018