Nie przegap
Strona główna » Region » Standup w Wierzchosławicach – Ola Petrus, Paulina Potocka / 16 maja

Standup w Wierzchosławicach – Ola Petrus, Paulina Potocka / 16 maja

Śmiech to zdrowie, dlatego w trosce o Wasze samopoczucie…
Stand-up No Limits oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zapraszają już w najbliższą środę 16 maja na spotkanie z jednymi z najlepszych w Polsce specjalistek od śmiechu i dobrej zabawy!

? Kto? Ola Petrus, Paulina Potocka
? Kiedy? 16.05 (środa) godz. 20:00
? Gdzie? Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach / Tarnów
? Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu występu – jeśli jakieś zostaną!)
? dostępne online na: Standupbilety.pl <== oraz stacjonarnie w recepcji Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach (Wierzchosławice 39 a, tel 14 657 57 57)

Ola Petrus – ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza jej się występować na stole.

Paulina Potocka – Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa „temperament”. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Do zobaczenia! ?

***Wydarzenie przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia.***

VIDEO

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast