Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Strażacy nie przerywają poszukiwań – kolejny dzień poszukiwań Grażyny Kuliszewskiej

Strażacy nie przerywają poszukiwań – kolejny dzień poszukiwań Grażyny Kuliszewskiej

Zgodnie z zapowiedzią Janusza Kwaśniaka wójta Gminy Borzęcin strażacy z podlegających mu jednostek OSP kontynuują poszukiwania zaginionej Grażyny Kuliszewskiej.

W sobotę 9 lutego 2019 r. zastępy druhów z jednostek z terenu Gminy Borzęcin, brały udział w kolejnym etapie poszukiwań zaginionej Grażyny. Poszukiwania rozbite były na dwa etapy. W pierwszym etapie druhowie OSP działali w tyralierze przeczesującej las w miejscowości Przyborów. Drugim etapem było przeszukanie brzegu i śluz wzdłuż rzeki Uszwicy na odcinku Borzęcin Górny-Borzęcin Dolny.

W poszukiwania zostały zaangażowane następujące siły i środki:
-Grupa poszukiwawcza z psami ratowniczymi.
-OSP Borzęcin Górny.
-OSP Jagniówka.
-OSP Łęki.
-OSP Przyborów.

Również na profilu facebookowym firmy detektywistycznej Detektyw Weremczuk & Wspólnicy, którą w poszukiwania zaangażował Czesław Kuliszewski (mąż zaginionej) – pojawiła się informacja o materiale jaki zostanie wyemitowany w TVP programie „Alarm!”. Emisja programu w poniedziałek 11 lutego o godz. 20.10 w TVP1.

– Romans, pieniądze, narkotyki… Czy to połączenie skończyło się tragicznie? Nowe nieznane dotąd fakty, wypowiedzi najbliższych Grażyny Kuliszewskiej i bojących się o własne życie świadków! – zapowiadają na swoim profilu detektywi. 


OSP Łęki / IB