Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Studio Wyszczuplania Sylwetki dla kobiet / artykuł promocyjny

Studio Wyszczuplania Sylwetki dla kobiet / artykuł promocyjny

Nareszcie powstało pierwsze w Brzesku Studio Wyszczuplania Sylwetki dla kobiet!

Nie lubisz chodzić na siłownię? Albo może spędzasz godziny na siłowni i nadal nie widzisz efektów? Inwersja Sylwetki Brzesko – To miejsce stworzone jest właśnie dla Ciebie! Nasze usługi skierowane są tylko i wyłącznie do kobiet, dzięki czemu każda z Was może czuć się u nas swobodnie!

Indywidualne podejście do klientek sprawi, że z łatwością osiągniemy każdy Twój cel. Tutaj znajdziesz kompleksową pomoc oraz wsparcie. Podczas kompletnego wywiadu, analizy i pomiarów zajmiemy się zaplanowaniem odpowiedniego planu treningowego, odżywiania oraz suplementacji.

Nasze urządzenia wykorzystują w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – podciśnienie i podczerwień wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego i pozwalające na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie EFEKTY SĄ WIDOCZNE W SZCZEGÓLNOŚCI NA BRZUCHU UDACH I POŚLADKACH.

Kapsuły Vacu przyspieszają krążenie krwi i limfy – stąd też są najlepszą metodą na walkę z nadwagą. W swojej ofercie mamy także masaż wibracyjny i rolkowy.
Rollmasaż to urządzenie masujące i rehabilitacyjne działające na zasadzie masażu limfatycznego, które skutecznie pomaga ujędrnić skórę. Redukcja cellulitu i rozstępów to tylko jedna z zalet tego cuda. Rollmasaż oprócz pobudzenia krążenia krwi i limfy, stymuluje wyrzut endorfin, znieczula, działa odprężająco i rozluźniająco. Polecany głównie przy obrzękach nóg po całym dniu w pracy, bólach placów i kończyn, łagodzi objawy pms, a także wzmacnia mięśnie. Polecany po porodzie zarówno naturalnym, jak i po cesarskim cięciu.

W DODATKU TO JUŻ KONIEC WYMÓWEK!!!

Do nas możesz przyjść na ćwiczenia z dzieckiem! Pomożemy spełnić wszystkie Twoje marzenia o szczupłej sylwetce, a wszystko to w kameralnej, luźnej atmosferze oraz babskim towarzystwie!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasz profil na facebooku <==

Adres: Kościuszki 3632-800 Brzesko

Tel: 886863636

Artykuł promocyjny