Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Sukces uczniów ZSP nr. 1 w Brzesku

Sukces uczniów ZSP nr. 1 w Brzesku

Laureaci_Olimpiady15 marca w Wyższej Szkole Logistyk odbył się finał V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, w którym wzięło udział dwoje uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 w Brzesku. Byli to Sylwia Zych z kl. 2LT i Rafał Hachaj z klasy IV Technikum Logistycznego.

Wyniki olimpiady ogłoszono 19 kwietnia podczas uroczystej gali wręczenia nagród laureatom Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Laureatem III miejsca został Rafał Hachaj, a Sylwia Zych zajęła 41 miejsce i jest to wysoka lokata, zważywszy na to, że Sylwia jest w II klasie i dopiero zaczyna naukę zagadnień, które były przedmiotem tegorocznej olimpiady. Opiekunami uczniów były panie Marta Grabania i  Barbara Maksylewicz.

Wszyscy finaliści olimpiady już dzisiaj mogą o sobie powiedzieć – wygrani. Pokonali ponad 7000 uczniów z 265 szkół z całej Polski. Każdy z nich zdobył uprawnienie do zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego. W zależności od zdobytego miejsca, finaliści będą w pełni lub częściowo zwolnieni z czesnego na studiach w Wyższej Szkole Logistyki. Honorowy Patronat nad olimpiadą objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Patronat Merytoryczny sprawują: Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. Dzięki sponsorom i fundatorom olimpijczycy odebrali także cenne nagrody, płatne praktyki od firmy Kuehne + Nagel, zestaw SITA do nauki języków obcych,  komputerowy kurs językowy od Centrum Efekty, program Cartall Truck od firmy Emapa oraz upominki od Portu lotniczego Poznań-Ławica.

IB2 komentarze

  1. Dyrektor ZSP nr 1 (na wrzucie). Błąd

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast