Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Święta jak w Domu. Małopolska

Święta jak w Domu. Małopolska

witajakwDomu_plansza2Świąteczna akcja Święta jak w Domu. Małopolska ma na celu promowanie lokalnych tradycji i zwyczajów z Małopolski oraz zachęcenie do spędzenia świąt w regionie w tradycyjny sposób, pamiętając o tym co jest w nich naprawdę ważne.

Akcja odbywa się przez cały grudzień i angażuje uznanych blogerów z Małopolski, znanych Małopolan, członków Rady Ekspertów Marki Małopolska oraz laureatów konkursu na pamiątkę bożonarodzeniową z Małopolski, a także mieszkańców Małopolski i jej sympatyków, dla których przygotowano konkurs związany ze świętami. Na stronach internetowych: www.swietajakwdomu.pl oraz www.fb.com/lubiemalopolske znajdują się przepisy na małopolskie potrawy, porady świąteczne, konkurs z nagrodami, kreator kartek dla tych, którzy chcą stworzyć autorskie życzenia z małopolskim akcentem oraz filmy z udziałem Piotra Cyrwusa i Lekko Stronniczych, czyli Karola Paciorka i Włodka Markowicza – twórców jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube. Film na Facebooku w ciągu pierwszego tygodnia osiągnął ponad 100 tysięcy odsłon.

ZaproszenieZapraszamy również 20 grudnia na Rynek Główny w Krakowie!

Zwieńczeniem akcji będzie finał z udziałem osób współpracujących przy działaniach online. Blogerzy udzielą świątecznych porad, zostanie rozstrzygnięty konkurs internetowy „Świąteczne zrób to sam” a wszystkiego dopełni smak i aromat małopolskich potraw – finał akcji #ŚwiętajakwDomu #Małopolska odbędzie się podczas 10. edycji Małopolskiego Wigilijnego Smaku.

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast