Nie przegap
Strona główna » Sport » Szczurowa. Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

Szczurowa. Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

Z inicjatywy uczniowskich klubów sportowych UKS „Start” i MKS „Olimpijczyk”  oraz przy współpracy nauczycieli wychowania fizycznego i dyrekcji Szkoły Podstawowej w Szczurowej odbył się na hali sportowej Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar pani Aliny Oleksy dyrektor SP w Szczurowej.
Do sportowej rywalizacji w piątkowy wieczór przystąpiły następujące drużyny: Rady Gminy Szczurowa na czele z panem Zbigniewem Moskalem wójtem Gminy Szczurowa i panem Markiem Biernatem przewodniczącym Rady Gminy, Rodziców w których szeregach grali m.in. pan Piotr Mikuś Radny Rady Powiatu, pani Monika Giemza sołtys wsi Szczurowa, pani Monika Babicz z Rady Rodziców,  Nauczycieli, Absolwentów i Uczniów. 
Po przywitaniu i zaprezentowaniu poszczególnych składów drużyn odśpiewano hymn narodowy oraz minutą ciszy uczczono niedawno zmarłego Zbigniewa Mazura wieloletniego prezesa Spółdzielni Produkcyjno- Handlowej jak również Radnego Gminy Szczurowa kadencji 2002-2006. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani Alina Oleksy, która zachęcała nie tyle co do rywalizacji ale do wspólnej zabawy i integracji. 
Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch setów wygranych do 20 pkt. a w przypadku remisu tie- break do 15 pkt. Turniej sędziował pan Krzysztof Biedroński, opiekę medyczną sprawowała pani Lucyna Garncarz a komentatorem był pan Waldemar Pączek.
Zaproszeni goście m.in. Rada Rodziców, pani Sabina Mika radna gminy, pan Stanisław Burzawa radny- senior jak i przybyli kibice byli świadkami emocjonujących meczy zwłaszcza pomiędzy Radą Gminy a Uczniami, Nauczycielami i Uczniami oraz Rodzicami i Nauczycielami gdzie o ostatecznym wyniku decydować musiał tie- break.
Bezkonkurencyjni natomiast w całym turnieju okazali się Absolwenci, którzy wygrali wszystkie swoje mecze bez straty seta i zdobyli puchar który został wręczony przez fundatora. Każda z drużyn otrzymała dyplom oraz każdy zawodnik pamiątkowy kubek z świątecznymi życzeniami. Widząc zaangażowanie zawodników oraz opinie zaraz po turnieju można odnieś wrażenie że była to dobra zabawa, gdzie był czas na rywalizację fair play, kulturalny doping jak i na wspólne rozmowy.
ug

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Czeslaw Siekierski – Życzenia Bożonarodzeniowe

Czesław Siekierski – Życzenia Bożonarodzeniowe

Opublikowany przez Informator Brzeski Środa, 19 grudnia 2018

 
 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast