Nie przegap
Strona główna » Kultura » Teatr / Komedia erotyczna „W pokoju obok” – prezent na Walentynki!

Teatr / Komedia erotyczna „W pokoju obok” – prezent na Walentynki!

Zimowe wieczory wcale nie muszą być nudne ani tym bardziej smutne, zwłaszcza gdy spędza się je z ukochaną osobą. Szukasz pomysłu na Walentynki? Teatr Solskiego w Tarnowie proponuje pikantną komedię o miłości – „W pokoju obok”. Niezwyczajny temat sztuki, śmiałe sceny, niezłe dialogi dobrze aktorsko zagrane, pomysłowa scenografia i muzyka na żywo to wszystko gwarantuje udany początek walentynkowego wieczoru.  

– Bilet do teatru – to doskonały prezent na Święto Zakochanych. Zaproś swoją drugą połówkę do teatru, a Wasze relacje nabiorą rumieńców! – zachęca Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.

O spektaklu

„W pokoju obok” to komedia erotyczna dla dorosłych z otwartymi sercami i umysłami. Sarah Ruhl, amerykańska dramatopisarka opisała kłopoty dwóch małżeństw na początku ery elektryczności. Szokiem dla dziewiętnastowiecznych bohaterów jest jednak nie tylko zamiana światła świecy na światło żarówki, ale przede wszystkim nowy język mówienia o swoich uczuciach i seksualności. Katalizatorem zmiany jest elektryczny przyrząd, którym doktor Givings będzie leczył swoje pacjentki… Romantycznie, a równocześnie pikantnie. Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

Terminy spektakli:
09-02-2019•sobota•19:00
10-02-2019•niedziela•16:00

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne – tel. 14 688 32 87.

Bilety na spektakl można zakupić przez internet – ekobilet.pl <==


IB / Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie