Nie przegap
Strona główna » Kultura » Trwa finał Eurowizji Junior! Alicja Rega czeka na Twój głos!

Trwa finał Eurowizji Junior! Alicja Rega czeka na Twój głos!

Około 16. 20 26 listopada Alicja Rega – mieszkanka Łysej Góry, Gmina Dębno, Powiat Brzeski, uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zaprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior, która odbywa się w Pałacu Olimpijskim w Tbilisi (Gruzja). Konkurs jest transmitowany na żywo na antenie TVP 2 i TVP Polonia od godz. 16:00. Poniżej zamieszczamy również link do transmisji na żywo na kanale youtube.

Alicja wykonała utwór „Mój dom”, produkcji Anny Czenczek, do którego słowa i muzykę napisał Marek Kościkiewicz. Za aranżację utworu odpowiada Tomasz Filipczak. Reprezentantkę Polski wyłonili jurorzy: Sylwia Lipka, Natalia Szroeder i Artur Orzech oraz telewidzowie podczas Krajowego Finału, który odbył się 1 października.

Alicja zaśpiewała jako druga, pomiędzy reprezentantami Cypru i Holandii. Organizatorzy przedstawili również pocztówkę, która poprzedziła jej występ. Zobaczyliśmy w niej między innymi kobietę jeżdżąc na quadzie. To nawiązanie do jednej z pasji Alicji.

Po raz pierwszy w historii Międzynarodowego Finału Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, nie obowiązuje zakaz głosowania na własny kraj, dlatego będziemy mogli wesprzeć Alicję swoimi głosami!

ZASADY GŁOSOWANIA:
1. Pierwsza runda głosowania rozpoczyna się 24 listopada.
2. Wejdź na stronę junioreurovision.tv, gdzie będziesz mógł zobaczyć 30-sekundowe fragmenty występów.
3. Zagłosuj na Polskę i od 2 do 4 innych krajów.
4. Głosowanie w tej rundzie kończy się o 15:59, 26 listopada.
5. Oglądaj transmisję Eurowizji Junior w TVP 2 lub na youtube.com/junioreurovision, 26 listopada o 16:00.
6. Po zaprezentowaniu 16 występów konkursowych, ponownie wejdź na stronę junioreurovision.tv i zagłosuj na 3-5 krajów (w tym Polskę).
7. Głosy internautów stanowią 50% wyniku!

Jak głosować w 2 etapie?

Nowością tegorocznej Eurowizji dla Dzieci jest wprowadzony system głosowania online na oficjalnej stronie oraz możliwość wsparcia reprezentanta swojego kraju. Minimalnie można oddać głosy na 3 uczestników konkursu, maksymalnie na 5. Pierwszy etap tego typu głosowania zakończył się o godz. 15.59 – przed rozpoczęciem finału. System zostanie uruchomiony ponownie po występach wszystkich uczestników i będzie otwarty tylko przez 15 minut. Głosy internautów to 50% całkowitego wyniku danego reprezentanta, a drugie 50% to punkty od profesjonalnego jury.

https://vote.junioreurovision.tv/

Pomóżmy Alicji wygrać! Głosujmy!

Trzymamy kciuki!

foto – oficjalny profili / Alicja Rega

IB / eska.pl

Transmisja online z 

— IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast