Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Trwa obława na sprawcę napadu w Bochni

Trwa obława na sprawcę napadu w Bochni

portretMałopolska policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który jest poszukiwany w związku z napadem na pracownika kantoru. W trakcie napadu do którego doszło 27 października na ulicy Legionów Polskich w Bochni  sprawca śmiertelnie postrzelił ofiarę, a także ranił towarzyszącą mu kobietę. Następnie poszukiwany ukradł reklamówkę, w której było 100 tys. zł i uciekł. Trwa policyjna obława.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz motywy działania sprawcy. Do wczesnych godzin rannych na miejscu napadu pracowali policjanci grupy oględzinowej, którzy zabezpieczali ślady.

Dzisiaj tj. 28 października, na podstawie zebranych przez funkcjonariuszy informacji, sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 45-50 lat, wzrostu około 172 cm, o krępej sylwetce.

Osoby, które mogą rozpoznać mężczyznę proszone są o kontakt – telefonować można na numer 997 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod numer 12 61 54 400.

Małopolski Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę za przekazanie informacji, które będą pomocne w zatrzymaniu sprawcy napadu.

Opis sprawcy:
Płeć: Mężczyzna

Wiek z wyglądu: 45-50 lat,

Wzrost: ok. 172cm,

Sylwetka: krępa,

Kształt twarzy: okrągły,

Cera: normalna,

Oczy: średniej wielkości,

Nos: średniej długości, prosty,

Usta: wąskie, średniej długości,

Bródka: średniej wielkości,

Małżowiny uszne: przylegające,

Inne cechy: zmarszczki na policzkach,

Ubiór i akcesoria: kurtka ciemna, spodnie szare, czapka z daszkiem czarna.

kw_8201_14_kpp_bochnia

==

KPP w Bochnii

1 komentarz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast