Nie przegap
Strona główna » Sport » Turniej Mikołajkowy

Turniej Mikołajkowy

Gmina Iwkowa tradycyjnie w okresie Mikołajkowym organizuje turniej piłkarski dla młodzieży szkolnej. Oprócz Urzędu Gminy w organizacji uczestniczą również GOK w Iwkowej, klub sportowy, Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Iwkowa, Urząd Marszałkowski, szkółki sportowe oraz szkoły. – Turniej jest przede wszystkim dobrą zabawą – mówi wójt Bogusław Kamiński. – Młodzi ludzie podejmują rywalizację ze sobą. W szczególności do zabawy zapraszamy szkółki piłkarskie działające na terenie gminy i okolicy. Turniej jest dobrym momentem dla drużyn, aby zweryfikować swoje umiejętności i pokazać zdrową rywalizację. Jest też elementem wychowawczym dla startujących w turnieju młodych ludzi – kończy wypowiedź wójt.

W poprzednich latach młodzi piłkarze prezentowali wysokie zaangażowanie w grę, wysoki poziom umiejętności i szacunek dla trenerów i wychowawców. Turniej będzie imprezą dwudniową i odbędzie 2 i 3 grudnia na salach gimnastycznych w szkołach w Iwkowej i Wojakowej.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast