Nie przegap
Strona główna » Sport » Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Borzęcin

Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Borzęcin

Orlik Borzęcin–Działki gościł najmłodszych sympatyków piłki nożnej, rozgrywających swoje mecze w ramach VI Dni Gminy Borzęcin. Mecze toczyły się w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2000-2001 oraz 2002 i młodsi. W starszej kategorii zgłosiło się 4 zespoły, które toczyły walkę „każdy z każdym”. Młodsza, to mecze z udziałem 6 drużyn, rozlosowanych na 2 grupy.

Resize_of_1

Zwycięzcy grup zagrali w finale, a zespoły które zajęły drugie lokaty w grupach mecz o trzecie miejsce. Zespoły z najniższym wynikiem w grupie zagrały mecz o V miejsce.

Na zwycięzców czekały okazałe puchary oraz dyplomy które osobiście wręczył wójt gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak w asyście swojego zastępcy, Tadeusza Żurka.

 Tabele i wyniki spotkań:

Rocznik 2000 i 2001

  1. Strażak Mokrzyska 7pkt (4:1)
  2. Sokół Borzęcin 6pkt (3:1)
  3. Victoria Bielcza 4pkt (6:2)
  4.  Dolanka Borzęcin 0pkt (0:9)

Rocznik 2002 i młodsi

I Miejsce – Rodowici Tarnowianie

II Miejsce – Strażak Mokrzyska

III Miejsce – Victoria Bielcza I

IV Miejsce – Sokół Borzęcin

V Miejsce – Dolanka Borzęcin

VI Miejsce – Victoria Bielcza II

Numer meczu Nazwa zespołów Kategoria Wynik

1 Rodowici – Victoria I Grupa A młodsi 1:1

2 Strażak – Victoria II Grupa B młodsi 2:0

3 Sokół -Dolanka starsi 2:0

4 Victoria I – Dolanka Gr. A młodsi 1:0

5 Victoria – Strażak starsi 1:1

6 Victoria II -Sokół Gr B młodsi 0:2

7 Strażak – Dolanka starsi 2:0

8 Rodowici – Dolanka Gr. A młodsi 4:0

9 Sokół – Strażak Gr. B młodsi 0:1

10 Victoria -Sokół starsi 0:1

11 Dolanka – Victoria II młodsi 2:0

12 Victoria – Dolanka starsi 5:0

13 Victoria I -Sokół młodsi 1:0

14 Sokół- Strażak starsi 0:1

15 Rodowici – Strażak młodsi 4:0

Rocznik 2000 i 2001

Składy zespołów:

SOKÓŁ BORZĘCIN: Wiktor Rogóż, Mateusz Ciochoń, Kamil Siudut, Sebastian Zając, Przemysław Obłąk, Igor Kwaśniak

DOLANKA BORZĘCIN: Dominik Dziąćko, Dawid Gaca, Tomasz Łucarz, Patryk Liro, Elizeusz Świątek, Mariusz Wesołowski

VICTORIA BIELCZA: Kamil Florczak, Robert Baryczka, Mateusz Bogusz, Kamil Mieszkowski, Szymon Imiołek, Samuel Ziółko

STRAŻAK MOKRZYSKA: Hubert Szeląg, Kamil Kądziołka, Adrian Nowak, Krystian Marecik, Paweł Patyk, Jakub Wójcik, Michał Ważydrag, Jakub Ziobrowski, Kacper Wyczesany, Eryk Maślanka

ROCZNIK 2002 i młodsi

Składy zespołów:

VICTORIA I MOKRZYSKA : Kamil Reczek, Norbert Wójcik, Konrad Rychlicki,Emilia Wojdak, Piotr Mieszkowski, Marek Woźniak

VICTORIA II : Miłosz Marcinek, Arkadiusz Latocha, Klaudiusz Solarz, Klaudia Suder, Mateusz Kołodziej, Dominik Mieszkowski, Kacper Wójcik

SOKÓŁ BORZĘCIN: Filip Rechul, Albert Rogóż, Bartłomiej Holik, Dawid Siudut, Sebastian Kułak, Bartłomiej Chmura, Nikodem Jurek

STRAŻAK MOKRZYSKA: Daniel Wyczesany, Szymon Pamuła, Kacper Bartman, Kacper Wróblewski, Bartosz Caska, Bartosz Musiał

DOLANKA BORZĘCIN: Albert Madej, Wiktor Falarz, Witold Gofron, Waldemar Madej, Kacper Pudełek, Miłosz Pudełek

RODOWICI TARNOWIANIE: Tomasz Marek, Norbert Dembosz, Paweł Barszcz, Oskar Wójcik,Filip Kozdrój,Przemysław Kapek, Igor Ostrowski

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast