Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » „Twoje zdrowie w twoich rękach” / konferencja

„Twoje zdrowie w twoich rękach” / konferencja

MH900430794Już w najbliższą sobotę 15 czerwca w ramach Dni Brzeska w RCKiB odbędzie się konferencja „Twoje zdrowie w twoich rękach”.

Twoje zdrowie w twoich rękach
Konferencja profilaktyki zdrowotnej
Dnia 15.06.2013 godz. 11.00-14.00 Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Brzesku

Wykłady:
1. Dr Piotr Kardasz – Członek Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia. Autor programów telewizyjnych, radiowych i książek przyrodniczych

2. Dr Roman Andrzej Śniady – Niezależny ekspert w dziedzinie rolnictwa ekologicznego. Członek koalicji „Polska wolna od GMO„

3. Alina Joel

4. Jerzy Maslanky – Autor ciekawych książek „Od lekarza do grabarza” oraz wydanej ostatnio „Zdrowe kobiety rodzą zdrowe dzieci”

5. Lek. Med. Wojciech Urbaczka – Od lat zajmuje się wraz z żoną medycyną holistyczną i naturalną. Autor wielu artykułów dotyczących profilaktyki zdrowia. Część z nich została zamieszczona w książce „Szlachetne zdrowie„.
Wykłady dwóch pierwszych prelegentów będą dotyczyć problemów zdrowotnych ludności wynikających z uwarunkowań przyrodniczych środowiska życia człowieka, zmian jakie niesie nasza cywilizacja .
Alina Joel jako licencjonowana specjalistka w zakresie metabolic balans powie o doświadczeniach z rynku niemieckiego związanych z nowoczesnymi metodami przywracania równowagi metabolicznej organizmu i o zasadach zdrowej zrównoważonej diety.
Na koniec Wojciech Urbaszka będzie mówił o wpływie jakości pożywienia na nasze zdrowie i o możliwościach uzupełnienia diety dostępnymi suplementami.

Współorganizatorem konferencji jest firma Akuna.

Kazimierz Brzyk