Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Ukradł z grobu wieniec i sprzedał go innym żałobnikom?

Ukradł z grobu wieniec i sprzedał go innym żałobnikom?

logo_radia_ddd3-n1Przed sądem stanie właściciel jednego z zakładów pogrzebowych z powiatu brzeskiego. Śledczy zarzucają mu, że ukradł z grobu wieniec, po to by sprzedać go innym żałobnikom na kolejny pogrzeb. Grozi mu do pięciu tysięcy grzywny.

 Tylko dzięki prywatnemu śledztwu mieszkańca powiatu brzeskiego udało się śledczym rozwikłać zagadkę kradzieży wartego dwieście złotych wieńca pogrzebowego. Mężczyzna odwiedził grób bliskiej osoby i zobaczył, że zniknęła wiązanka, którą niedawno położył na grobie. Znalazł ją na innym z zmienioną tylko szarfą. Okazało się, że za kradzież może odpowiadać właściciel zakładu pogrzebowego.

Obwiniony jest o to, że ukradł z grobu wiązankę, po czym sprzedał ją przy organizacji kolejnego pochówku – mówi Jaromierz Sobusiak, sędzia Sądu Rejonowego w Brzesku.

Właścicielowi zakładu pogrzebowego grozi do pięciu tysięcy złotych grzywny. Podczas procesu pokrzywdzony będzie oskarżycielem posiłkowym.

Posłuchaj relacji Łukasza Wrony

RDN

3 komentarze

  1. Parafianin Szczep.

    Czyżby w końcu poczynania naszego ,,parafianina,, zostały ogłoszone ?? może znajdzie się ktoś w końcu na człowieka który sądzi że nie ma na niego żadnego prawa

    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

  2. Wiesiek Kulis

    W dyby i na Sybir aroganta!!!

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast