Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla brzeskiej Policji

Uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla brzeskiej Policji

Przed Posterunkiem Policji w Szczurowej odbyło się uroczyste przekazanie nowych oznakowanych radiowozów. Policjanci otrzymali kluczyki do opla astry zakupionego w połowie ze środków budżetowych, a w połowie ze środków przekazanych przez Urząd Gminy w Szczurowej oraz do volkswagena T6 sfinansowanego w całości z budżetu państwa. W uroczystym przekazaniu pojazdów służbowych uczestniczyli lokalni samorządowcy, radni i sołtysi gminy Szczurowa oraz zaproszeni goście.

Brzescy policjanci otrzymali 16 stycznia kluczyki do nowoczesnych i bogato wyposażonych radiowozów opla astry i volkswagena T6. Fundusze na zakup pierwszego pojazdu pochodziły ze środków Policji i Urzędu Gminy w Szczurowej. Samochód z silnikiem 1,6 o mocy 200KM będzie użytkowany przez funkcjonariuszy Posterunku Policji w Szczurowej. Drugi z samochodów, volkswagen T6 z dwulitrowym silnikiem benzynowym o mocy 150 KM będzie wykorzystywany w służbie patrolowej na terenie powiatu brzeskiego. Został on w całości sfinansowany z budżetu państwa.

Proboszcz miejscowej parafii ks. Wiesław Majka poświęcił radiowozy, życząc funkcjonariuszom, aby korzystając z nich zawsze bezpiecznie wracali ze służby.

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Mirosław Moryl podziękował Wójtowi Gminy Szczurowa Marianowi Zalewskiemu oraz Przewodniczącemu Rady Gminy w Szczurowej Kazimierzowi Tyrcha za współfinansowanie zakupu radiowozu i wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa publicznego.

Szczurowa. Uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla brzeskiej Policji.

Szczurowa. Uroczyste przekazanie nowych radiowozów dla brzeskiej Policji.

Opublikowany przez Informator Brzeski na 17 stycznia 2018

KPP Brzesko

Fot. Maciej Mazur – IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast