Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Uszew / Charytatywny Piknik Rodzinny na dalsze leczenie Huberta / 22-23 czerwca 2019

Uszew / Charytatywny Piknik Rodzinny na dalsze leczenie Huberta / 22-23 czerwca 2019

22 i 23 czerwca 2019 r. na Orliku w Uszwi odbędzie się mega piknik rodzinny, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenia Huberta Pałki z Gosprzydowej. Podczas dwudniowego wydarzenia zorganizowane zostanie szereg atrakcji, które mają wesprzeć zbiórkę charytatywną na pomoc w leczeniu. Szczegóły na plakatach. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie Huberta w dalszym długim procesie leczenia.

Hubert Pałka jest czteroletnim mieszkańcem Gosprzydowej w województwie małopolskim. W lipcu 2018 roku w brzeskim szpitalu u chłopca zdiagnozowano złośliwy nowotwór lewej nerki z przerzutami. Hubert został przewieziony na oddział onkologii dziecięcej szpitala w Krakowie-Prokocimiu, gdzie tomografia komputerowa potwierdziła Guz Wilmsa – nerczak płodowy z przerzutami do węzłów chłonnych i płuc. Był to bardzo rozległy nowotwór czwarty stopień kliniczny. Po serii ciężkich zabiegów operacyjnych podczas których wycięto rozległe zmiany nowotworowe – obecnie Hubert ma rozpisaną chemioterapię która potrwa do czerwca 2019r. Pomimo ciężkiej choroby cieszy się życiem i bardzo dba o swoich znajomych.

Program wydarzenia

22 czerwca (godz 9:00) – turniej piłki nożnej + maraton zumba
23 czerwca (godz. 14:15) – piknik rodzinny – wiele atrakcji dla każdego (mecze piłki nożnej oldboy Wisła Kraków, Korona Kielce), występy grup tanecznych, parodysty Stan Tutaj, zespół Fortis, zespół Piratki, zjeżdżalnie, dmuchańce i wiele innych atrakcji.

W programie przewidziano również licytację z której dochód pozwoli wesprzeć leczenie 4 letniego Huberta Pałki. Do wylicytowania szereg ciekawych fantów.  

 

Jak pomóc? 

Wydarzenie na facebooku <==

Fundacja Iskierka / Jak wesprzeć leczenie Huberta <==

Strona internetowa dlahubercika.pl <==

IB / 

 

PLAKATY