Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » UWAGA / Niewybuchy w Brzesku

UWAGA / Niewybuchy w Brzesku

Jak poinformował nas jeden z czytelników – w dniu dzisiejszym tj. 26 marca 2018 r. podczas prac ziemnych prowadzonych przy ul. Przy rondzie w Brzesku znaleziono niewybuch.

Policja zabezpiecza teren i czeka na przybycie na miejsce saperów.

Do momentu przybycia patrolu saperskiego kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu w okolicach Placu Kupieckiego.

UWAGA!

Należy mieć świadomość, że materiały wybuchowe stosowane w technice wojskowej w praktyce są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych i niezależnie od daty produkcji zachowują swe właściwości wybuchowe.

Niezachowanie należytych środków bezpieczeństwa po odnalezieniu niewybuchu/niewypału, niewłaściwe postępowanie wynikające z braku świadomości o grożącym niebezpieczeństwie może doprowadzić do wielu nieszczęść, a nawet do śmierci.

Pamiętajmy że w przypadku znalezienia starej amunicji i innych pozostałości z czasów I i II Wojny Światowej miejsce znalezienia niewybuchu należy w sposób wyraźny oznaczyć, zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych i niezwłocznie przekazać informację o znalezisku Policji.

IB

foto: Kamil Trąba

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast