Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » VII Dni Gminy Borzęcin

VII Dni Gminy Borzęcin

borzęcinWójt Gminy Borzęcin, Rada Gminy Borzęcin, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie i Zarząd Gminny ZOSP w Borzęcinie zapraszają w dniach 13 – 21 Sierpnia na VII Dnie Gminy Borzęcin. Współorganizatorami imprezy są Fundacja Magma im. R. Reagana, Województwo Małopolskie, Stowarzyszenie Regionalne Centrum Rozwoju i Integracji Europejskiej Powiatu Brzeskiego – Klub Sportowy Sokół Borzęcin i Niezależna Wspólnota Wędkarska Brzesko.

Całość rozpocznie się w sobotę 13 sierpnia zawodami wędkarskimi o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Borzęcin Czesława Małka. Będzie to turniej otwarty, który odbędzie się na stawie w Rudce. Organizatorzy informują, że ilość miejsc jest ograniczona. Będzie mogło wystartować 40 zawodników. Zapisy będą przyjmowane do 10 sierpnia do godziny 13.00 w GOK w Borzęcinie.

16 sierpnia we wtorek na Orliku w Borzęcinie odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Borzęcin. Następnego dnia w środę odbędzie się podobny turniej. Tym razem grały będą dziewczęta. Zwycięska drużyna otrzyma Puchar Wójta Gminy Borzęcin. W czwartek 18 sierpnia o Puchar Wójta w piłkę nożna zagrają na stadionie sportowym w Borzęcinie – Borku chłopcy.

IB