Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » W piątek krajowa 4 bez korków

W piątek krajowa 4 bez korków

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to okres wzmożonego ruchu pojazdów na drogach. Aby zminimalizować mogące wystąpić w związku z tym utrudnienia wydział ruchu drogowego KWP w Krakowie, KPP w Bochni oraz KPP w Brzesku wraz z GDDKiA w Krakowie przy wsparciu Radia Kraków w dniu wyjazdów na święta tj. w piątek (23 grudnia) w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 4 przeprowadzą działania, których celem będzie poprawa przejezdności tą trasą w newralgicznych miejscach.

W Łapczycy, Brzesku i w Jadownikach zamiast sygnalizacji świetlnej policjanci w momencie tworzenia się korków będą ręcznie regulować ruchem. Ponadto na trasę zostaną skierowane dodatkowe patrole policyjne. Na antenie Radia Kraków na bieżąco będzie przekazywana informacja o sytuacji na drodze o jej przejezdności.

Liczymy, że te działania poprawią płynność ruchu, ale należy pamiętać, że najistotniejsze znaczenie dla bezpieczeństwa i sprawnej jazdy ma zachowanie kierującego – mówią policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie.

 

malopolska.policja.gov.pl/

Podobne artykuły
„%RELATEDPOSTS%”