Nie przegap
Strona główna » Region » Wizyta Beaty Szydło w Bochni / film/zdjęcia

Wizyta Beaty Szydło w Bochni / film/zdjęcia

W sobotę 9 czerwca wicepremier Beata Szydło spotkała się w sobotę z wyborcami w Bochni. Spotkanie to część zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy – objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

– „My dzisiaj coś zaczynamy – zaczynamy wielką drogę po Polsce i jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami” – mówił wówczas w Warszawie lider PiS.

Wicepremier spotkała się w sali Oratorium Św. Kingi z mieszkańcami oraz samorządowcami z okolic Bochni i Brzeska. W swoim wystąpieniu Beata Szydło wspomniała o zrealizowanych do tej pory programach prorodzinnych, ale też planach wdrożenia kolejnych projektów w tym m.in. programów prospołecznych.

W części spotkania przeznaczonej na pytania i dyskusję oprócz pytań oraz wyrazów uznania kierowanych pod adresem działań rządu przez sympatyków partii rządzącej doszło do wymiany zdań z sympatykiem KOD. Już po zakończeniu spotkania doszło dodatkowo do szarpaniny z udziałem jednego ze starszych mieszkańców Bochni, a wspomnianym działaczem KOD. O całej sprawie poinformował portal bochnianin.pl <==. Wg. informacji medialnych sprawa zgłoszona została na Policję.

Informacja o burzliwym spotkaniu w Bochni trafiła do ogólnopolskich mediów.

Zapis transmisji ze spotkania

Spotkanie z Beatą Szydło w Bochni

Opublikowany przez Informator Brzeski 9 czerwca 2018

IB

Fot. Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast