Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wizyta Wiceprezesa PiS w Brzesku / relacja video / zdjęcia

Wizyta Wiceprezesa PiS w Brzesku / relacja video / zdjęcia

W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. w sali Cechu Rzemiosł odbyło się spotkanie sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z Wiceprezesem PiS Joachimem Brudzińskim. 

Po sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy jaka odbyła się w Warszawie politycy PiS odbyli w całym kraju serię 35 spotkań z wyborcami. Najliczniejsze grono polityków partii rządzącej zawitało do Małopolski, gdzie odbyło się aż 5 spotkań.  Minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński gościł w Brzesku oraz w Małopolsce. W swoim wystąpieniu nawiązał do planów Rządu Mateusza Morawieckiego ogłoszonych podczas sobotniej konwencji – w tym m.in. o 300 zł co roku na wyprawkę szkolną dla dziecka, obniżeniu podatku CIT dla małych i średnich firm, darmowych leków dla kobiet w ciąży, programie wsparcia dla twórców kultury ludowej i funduszu przeznaczonym na budowę i naprawdę dróg lokalnych.

Nie zabrakło również pytań od zgromadzonych mieszkańców i samorządowców – w szczególności związanych ze sprawami lokalnymi.

W spotkaniu wzięli udział m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, Europoseł Edward Czesak, Poseł prof. Włodzimierz Bernacki, Poseł Wiesław Krajewski, Poseł Michał Wojtkiewicz. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych różnych szczebli.

Relacja video:

Brzesko. Spotkanie z Wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości Joachimem Brudzińskim. with CameraFi Live

Brzesko. Spotkanie z Wiceprezesem Prawa i Sprawiedliwości Joachimem Brudzińskim.

Opublikowany przez Informator Brzeski 15 kwietnia 2018

==

Fot. Maciej Mazur