Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wyborczy maraton na ostatniej prostej

Wyborczy maraton na ostatniej prostej

DSC_2755-nW czwartek 13 listopada odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców „Samorządy Razem”. W konferencji wzięli udział liderzy wszystkich czterech okręgów oraz kandydaci do Rady Powiatu z terenu gminy Brzesko. Kandydatów przedstawił Ryszard Ożóg znany brzeski samorządowiec. Samorządy Razem, jako komitet w wyborach przed czterema laty uzyskał największe poparcie głosujących i wprowadził do Rady Powiatu silna reprezentację. W komitecie znaleźli się reprezentanci sześciu z siedmiu gmin Powiatu Brzeskiego. Podczas konferencji podsumowano mijającą kadencję oraz przedstawiono program komitetu na najbliższe lata.

Tomasz Latocha Wiceprzewodniczący Rady Powiatu mijającej kadencji a zarazem kandydat na radnego powiatowego podkreślił, iż komitet „Samorządy Razem” skupia kandydatów reprezentujących różne środowiska i profesje. Jestem przekonany, że każdy z mieszkańców naszego powiatu znajdzie na naszych listach swoją godną reprezentację. Przez cztery lata pokazaliśmy, że nie boimy się wyzwań i potrafimy działać skutecznie na wielu płaszczyznach szanując głos mieszkańców nawet najmniejszych miejscowości. Do zrobienia jest wiele a czasy nie są łatwe i dla tego trzeba dokonywać mądrych, racjonalnych wyborów. Należy wybierać ludzi doświadczonych i pracowitych takich, którzy w swojej pracy kierują się dobrem społecznym a nie tylko koniunkturalizmem czy cwaniactwem politycznym.

Komitet Wyborczy Wyborców „Samorządy Razem” to lista nr 13 i chyba nie bez powodu konferencja miała miejsce 13 listopada.

IB

Foto. Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast