Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wyniki wyborów samorządowych 2014 – Gminy powiatu Brzeskiego

Wyniki wyborów samorządowych 2014 – Gminy powiatu Brzeskiego

wybory

Wybory samorządowe 2014 były wyjątkowe pod wieloma względami – m.in. ze względu na wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych oraz na żenująca sytuację z opóźnieniem podania do wiadomości publicznej oficjalnych wyników wyborów.

Dużo w tym winy Państwowej Komisji Wyborczej i jej nowego systemu informatycznego, którego działanie, a właściwie brak doprowadziło do sytuacji w której nowego znaczenia nabierze sformułowanie „polskie standardy wyborcze”. Niestety te standardy są w tej chwili niższe niż wielokrotnie wyśmiewane standardy wyborcze na wschód od Polski…

Budzi to wiele zastrzeżeń do jakości prowadzonych wyborów i ich rzetelności. Nie brakuje też informacji o niezbyt wysokich standardach zachowania kandydatów na radnych w różnych miejscowościach powiatu brzeskiego – i to co szczególnie przykre w dniu wyborów! Tego typu zachowania powinny być piętnowane i eliminowane przez opinię publiczną. Nie można dopuścić do takich zachowań w imię kilkuset złotych diety i dostępu do „władzy” przez okres 4 lat.

Poniżej zamieszczamy oficjalne wyniki wyborów w poszczególnych gminach Powiatu Brzeskiego:

Gmina Brzesko <==

Gmina Borzęcin<==

Gmina Czchów <==

Gmina Dębno <==

Gmina Gnojnik <==

Gmina Iwkowa <==

Gmina Szczurowa <==

==

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast