Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wypadek na A4 – autostrada zablokowana / 12 lipca 2018 r.

Wypadek na A4 – autostrada zablokowana / 12 lipca 2018 r.

W czwartek 12 lipca 2018 r. w godzinach porannych na autostradzie A4 na wysokości Brzeska, na pasie w kierunku Tarnowa (469 km autostrady) doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz ciężarowego. W wyniku zdarzenia zostały poszkodowane 3 osoby.

Na miejscu działają służby ratownicze – policja, straż pożarna oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego. Szacowany czas blokady autostrady – do godz 11.00.

Jezdnia w kierunku Tarnowa jest całkowicie zablokowana, a ruch zamknięty. Policja zaleca zjazd na węzłach Bochnia i Brzesko oraz dalszą podróż drogą krajową nr 94.

Jak informują nas kierowcy dochodzi do żenujących sytuacji w wydaniu niektórych kierowców. Część samochodów znajdujących się bliżej miejsca wypadku zawracała pod prąd powodując dodatkowe zamieszanie. Nie obeszło się bez przekleństw i awantur. O zorganizowaniu prawidłowego korytarza życia dla służb ratowniczych lepiej już nawet nie wspominać…

 

Mapa – natężenie ruchu – godz 10.00

 

 

 

 

 

 

IB

Foto / LK

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast