Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Wypadek na A4/ Biadoliny Radłowskie

Wypadek na A4/ Biadoliny Radłowskie

30 czerwca 2018 r. obfitował w kolizje na odcinku Bochnia-Brzesko-Tarnów. Około godziny 13.30 doszło do dwóch równoległych wypadków na 484 kilometrze autostrady (Biadoliny Radłowskie). Co zaskakujące – pomimo poważnie wyglądającej sytuacji (szczególnie na pasie w kierunku Tarnowa) nie odnotowano rannych. W zdarzeniach brały udział 3 auta na pasie w kierunku Krakowa oraz 1 auto na pasie w kierunku Tarnowa. 

Do zdarzenia na pasie w kierunku Tarnowa doszło prawdopodobnie z powodu wystrzału opony. Natomiast zderzenie na pasie w kierunku Krakowa było prawdopodobnie następstwem chęci przyglądnięcia się wypadkowi i hamowania w jego pobliżu (niestety takie zachowanie bardzo często doprowadza do kolizji na A4).

Działania ratownicze na wspomnianym odcinku prowadziły zarówno jednostki PSP jak i OSP z powiatu Tarnowskiego i Brzeskiego, oraz policja.  Przez około 2 godziny trwały utrudnienia w ruchu i tworzyły się zatory.

Sytuacja drogowa – około godz 14.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video

IB / 

foto – nadesłane

Video – Tomasz Latocha

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast