Nie przegap
Strona główna » Sport » X Dni Gminy Borzęcin. Zaproszenie na Zawody Wędkarskie

X Dni Gminy Borzęcin. Zaproszenie na Zawody Wędkarskie

Mimo, że dni gminy Borzęcin nieodłącznie kojarzą się z Borzęckim Świętem Grzyba, to stałym ich elementem są także Zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Borzęcin. Już po raz kolejny na stawach w Przyborowie należących do Niezależnej Wspólnoty Wędkarskiej w Brzesku, odbędą się zawody wędkarskie. Cicha, spokojna okolica gdzie organizowane są zawody sprzyja relaksowi na łonie natury.

Przewodniczący Rady Gminy Borzęcin Czesław Małek zaprasza mieszkańców gminy oraz wszystkich amatorów wędkarstwa na kolejną edycję indywidualnych otwartych zawodów wędkarskich. Zawody zaplanowano na sobotę 10 sierpnia 2019 r., a odbędą się w miejscowości Przyborów na akwenie Niezależnej Wspólnoty Wędkarskiej. Zbiórka uczestników w miejscu zawodów o godzinie 8.00. Rywalizacja potrwa do godziny 14.00. Uwaga liczba zawodników jest limitowana – przygotowano 25 miejsc. Zawody rozgrywane w formie zawodów towarzyskich techniką: spławik grunt dwie wędki. 

Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek dla uczestników zawodów. Dla zwycięzców przygotowano cenne nagrody – oczywiście wędkarskie.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w zawodach oraz zapisy (do czwartku 8 sierpnia 2019 r.) w Gminnym Ośrodku Kultury w Borzęcinie pod numerem telefonu 14 68 46 013.

Regulamin Zawodów wędkarskich o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Borzęcin Czesława Małka

1. Godz. 8:00 – Zbiórka i instruktaż zawodników;
2. Godz. 8:30 – Pierwszy sygnał dźwiękowy zezwalający na nęcenie zanętą ciężką;
3. Godz. 9:00 – Drugi sygnał dźwiękowy – rozpoczęcie zawodów;
4. Godz. 13:55 – Trzeci sygnał dźwiękowy informujący zawodników, że do końca zawodów pozostało 5 minut;
5. Godz. 14:00 – Czwarty sygnał dźwiękowy – zakończenie zawodów;
6. Posiłek i ogłoszenie wyników

Serdecznie zapraszamy!

borzecin.pl / Ib

PLAKAT