Nie przegap
Strona główna » Sport » XII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu

XII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu

9 grudnia 2017 r. na krytej pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych MSWiA w pływaniu i równolegle się XII Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Pływaniu. W zmaganiach, podczas których nie brakowało emocji reprezentując naszą jednostkę udział wziął asp. sztab. Łukasz Litwora dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej PSP w Brzesku. W mistrzostwach przeprowadzono łącznie 18 konkurencji. Nasz kolega podczas tegorocznych Otwartych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w pływaniu wywalczył dwa srebrne medale w konkurencji 400 m i 100 m stylem dowolnym oraz jeden brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym, natomiast w XII Mistrzostwach Polski Państwowej Straży Pożarnej w pływaniu w konkurencji 400 m i 100 m stylem dowolnym, Łukasz staje na podium, dwa razy sięgając po złoto. Ponadto zdobywa jeszcze brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym.

W imieniu wszystkich pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku składamy najserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie Łukaszu z okazji tak wielu wspaniałych osiągnięć, życzymy wielu kolejnych sukcesów oraz satysfakcji i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

PSP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast