Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » XVI AUKCJA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W BRZESKU

XVI AUKCJA PRAC UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W BRZESKU

Już po raz 16-sty Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku serdecznie zaprasza na Aukcję Prac Uczestników Warsztatu, która odbędzie się 23 maja 2018 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, ul. Plac Targowy 10. Obecnie w sali wystawowej, w RCKB w Brzesku trwa przedukcyjna wystawa prac, na której można zobaczyć wiele pięknych obrazów o różnorodnej tematyce, malowanych w różnych technikach artystycznych, wyszywanych haftem krzyżykowym i liczonym, imitacje mozaik, prace z ceramiki, drewna, sklejki i metalu.

Wystawa prac zakończy się 23 maja 2018 r. Tego dnia, o godz. 17.30 odbędzie się XVI Aukcja Prac, którą rozpocznie przedaukcyjny spektakl pt. „Niepodległa rozśpiewana”, w wykonaniu brzeskiej grupy teatralnej Szał Dzika. Po przedstawieniu odbędzie się uroczyste poświęcenie nowego busa warsztatowego. Oprócz aukcji i licytacji prac, będzie można zakupić wiele przedmiotów codziennego użytku, obrazów, rękodzieł w wolnej sprzedaży. To szczególny dzień dla brzeskiego warsztatu, zapraszamy wszystkich chętnych i liczymy na Państwa obecność i wsparcie.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast