Nie przegap
Strona główna » Kultura » Za nami IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance

Za nami IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance

13 kwietnia 2019 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, odbył się IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE. Już po raz kolejny – Szkoła Tańca THOMAS DANCE i Stowarzyszenie Miłośników Tańca Thomas Dance na czele z Dorotą Thomas, zorganizowali to prestiżowe wydarzenie w Brzesku. W Turnieju wzięło udział 168 par – tancerze z czterdziestu klubów tanecznych i szkół tańca z całej Polski.

Uczestnicy rywalizowali w czterech blokach, podzielonych pod względem klas tanecznych, kategorii wiekowych oraz stylów tanecznych. Na brzeskim parkiecie zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu tańców latynoamerykańskich oraz tańców standardowych. Największe emocje towarzyszyły finałowi najwyższych klas tanecznych. Tancerze swoim tańcem zachwycili zgromadzoną na hali widownię. Wszyscy zwycięzcy i finaliści otrzymali puchary, medale, nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Przygotowanie ogólnopolskiego turnieju na tak wysokim poziomie, wymaga ogromnego nakładu pracy oraz wsparcia ze strony takich instytucji jak Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego – Marta Malec-Lech, Gminy Brzesko – Burmistrza Tomasza Latochy oraz Powiatu Brzeskiego – Starosty Andrzeja Potępy i wice Starosty Macieja Podobińskiego.

Wydarzenie wsparli również liczni sponsorzy i mecenasi.

Więcej zdjęć i materiałów video na fb: Thomas Dance <==

IB / fb: THOMAS DANCE

FOTO

VIDEO