Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zaatakował policjanta łomem

Zaatakował policjanta łomem

policjaDo policyjnego aresztu trafił agresywny 57-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Mężczyzna podczas interwencji zaatakował funkcjonariusza łomem. Na szczęście policjant szybko zareagował i odskoczył, unikając uderzenia.

Najwyraźniej wczorajsza (tj. 28.07) wizyta funkcjonariuszy, którzy zostali wezwani na interwencję do Maszkienic, nie spodobała się awanturującemu 57-latkowi. Rozjuszony mężczyzna, jak tylko zobaczył policjantów, swoją agresję skierował w ich stronę. Mundurowi nie mieli nawet szansy porozmawiać z nim. Gdy tylko do niego podeszli, pijany 57-latek od razu zaatakował. Trzymając w ręku łom rzucił się w kierunku policjanta. Funkcjonariusz wykazał się sporym refleksem i zdążył odskoczył przed ciosem. Wspólnie już z kolegą z patrolu szybko obezwładnili napastnika. To jednak nie ostudziło jego zapału. Mężczyzna zaczął grozić interweniującym policjantom. Krewki 57-latek trafił do policyjnego aresztu. W organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza.

KPP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast