Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zabił żonę a później upozorował jej zaginięcie? Sprawa Czesława K. w UWAGA TVN

Zabił żonę a później upozorował jej zaginięcie? Sprawa Czesława K. w UWAGA TVN

Grażyna KuliszewskaW środę 7 sierpnia 2019 r. o godz 19.50 w programie interwencyjno-śledczym telewizji TVN – UWAGA TVN ponownie pojawił  się sprawa głośnego zabójstwa Grażyny Kuliszewskiej. Zaginięcie kobiety mocno poruszyło lokalną społeczność, która czeka na wyjaśnienie tajemnicy jej śmierci. 

Grażyna K. zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Czesław K. wynajął nawet prywatnego detektywa, by pomógł w jej poszukiwaniach. Dziś prokuratura stawia mężowi ofiary zarzuty w związku ze śmiercią kobiety.

– Czuję duży ból w sercu – mówił naszym dziennikarzom Czesław K., kiedy w lutym znaleziono zwłoki jego żony.

Grażyna K. wraz z mężem, Czesławem i dzieckiem na stała mieszkali w Anglii. Do Polski przyjeżdżali na święte i wakacje. Ostatnie święta Bożego Narodzenia spędzili jednak oddzielnie. Para miała kłopoty i Grażyna K. chciała rozwodu. Kobieta przyleciała do Polski 3 stycznia. Zaginęła jeszcze tej samej nocy. Jej ciało znaleziono dwa miesiące później w rzece.

– Przypominam sobie wszystko, co było dobre. Na razie jestem w szoku. Czuję duży ból w sercu. Dopiero teraz wszystko zaczęło do mnie docierać, że już nigdy się nie zobaczymy. Nie wiem jak sobie poradzę – mówił nam wtedy Czesław K.

Mężczyzna do poszukiwań żony zaangażował nawet prywatnego detektywa. Dziś detektyw opowiada, że jego były klient nie zawsze mówił prawdę a prokuratura stawia mężowi ofiary zarzuty.

Reportaż w środę 7 sierpnia 2019 r. o godz. 19.50.

Zapowiedź reportażu <==

ZABIŁ ŻONĘ I UPOZOROWAŁ JEJ ZAGINIĘCIE? „OD POCZĄTKU MÓWIŁ O NIEJ W CZASIE PRZESZŁYM” / reportaż wyemitowany 7 sierpnia 2019 r. w TVN <==

TVN / IB

4 komentarze

  1. Patologia, puściła Się z arabem

  2. Jeśli ją zabił, mam nadzieję że pójdzie siedzieć na długie lata

  3. Czesław Kuliszewski już za sam wygląd do kryminału powinien trafić.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*