ADV
Wiadomości
Trending

Zaginął Jan Macioł z Brzeska. Trwają poszukiwania.

Rodzina i Policja apelują o pomoc w poszukiwaniach

Komenda Powiatowa Policji w Brzesku oraz rodzina poszukują zaginionego Jana Andrzeja Macioła, urodzonego w 1987 roku, zamieszkałego w Brzesku (Gmina Brzesko). Od kilku dni nie ma żadnego kontaktu z Jankiem.

przed kilkoma dniami mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania by załatwić swoje sprawy i ślad po nim zaginął. Do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

– Jeśli miałeś/miałaś z nim kontakt w tym tygodniu lub wiesz co się może z nim dziać proszę skontaktuj się z policją – apelują bliscy Jana.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do Oficera Dyżurnego KPP w Brzesku ul. Szczepanowska 53, lub telefonicznie po nr telefonu 47 832 12 22, ewentualnie do najbliższej jednostki Policji, a także pod nr alarmowy 112.

Jan Macioł – informacje o zaginionym

Rok urodzenia: 1987
Miejsce zamieszkania: Brzesko

Rysopis:
Wzrost: 176-180 CM
Kolor oczu: CIEMNE
SYLWETKA: sylwetka średnia
UZĘBIENIE: uzębienie pełne
USZY / UCHO: uszy normalne
NOS: nos średni
OCZY / OKO: zez

Ubranie: Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę do pasa, pikowaną z kapturem. Ciemne spodnie, ciemne sportowe buty. Posiad przy sobie białą reklamówkę z logo Intermarche oraz na nadgarstku opaskę krwiodawcy kol. kremowego

Poszukiwany przez:
Komenda Powiatowa Policji w Brzesku

IB / Policja

Podobne artykuły

Back to top button