Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zaginął Szczepan Kubic z Brzeska / 27 kwietnia 2019 r.

Zaginął Szczepan Kubic z Brzeska / 27 kwietnia 2019 r.

Jak informują bliscy Szczepana Kubica – ODNALAZŁ SIĘ.
Rodzina przekazuje podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania.

Rodzina poszukuje zaginionego Szczepana Kubica, zamieszkałego w Brzesku (Gmina Brzesko). Mężczyzna zaginął w czwartek 25 kwietnia 2019 r. i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po raz ostatni był widziany na terenie dworca PKP w Brzesku. Szczepan Kubic pracuje jako kurier DHL dojeżdżał do pracy pociągiem z miejsca zamieszkania.

Wg relacji rodziny – w czwartek 25.04.2019 r. 32 letni Szczepan Kubic został odwieziony przez swoją mamę na dworzec PKP w Brzesku Okocim. Pociągiem o 6:51 miał pojechać do pracy w Staniątkach. Powinien wysiąść na stacji Podłęże jednak tego nie zrobił. W pracy nie pojawił się ani nie wrócił do tej pory do domu. Nie wiadomo czy wsiadł do tego pociągu, ale wiadomo, że na pewno z niego nie wysiadł, ponieważ w tym miejscu czyli w Podłężu z tego pociągu wysiadał inny pracownik tej samej firmy. Mama, która odwiozła syna widziała tylko, że kupił bilet w automacie na dworcu, ale nie widziała czy do pociągu wsiadł. Mężczyzna miał przy sobie telefon, niestety milczy – jest wyłączony. W dniu zaginięcia około 8:00 rano próbowano się do niego dodzwonić z pracy – niestety telefon był już wyłączony.

Rysopis: Wzrost 176 cm, oczy niebieskie, włosy brązowe.

Wiek: 32 lata

Ubiór w dniu zaginięcia: Tego dnia ubrany był na czarno. Kurtka, bluza z kapturem, spodnie, szaro czarne buty, mały czarny plecak z czerwonym suwakiem. 

Znaki szczególne: Mężczyzna może kuleć, ponieważ ostatnio miał problemy ze stawami kolanowymi. Nosi okulary, może mieć brodę, ma bliznę po oparzeniu na zewnętrznej stronie łydki.

Zdjęcie: W informacji zostało zamieszczone zdjęcie zaginionego opublikowane 15 kwietnia 2019 r.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do jego siostry – Klaudii Kubic lub pod numerem telefonu 725 068 762.

IB / Info oraz foto fb: Szczepan Kubic