Strona główna » Wiadomości » Zagłosuj na „Podwórko Talentów Nivea 2019” w Rajsku – Gmina Szczurowa

Zagłosuj na „Podwórko Talentów Nivea 2019” w Rajsku – Gmina Szczurowa

W ramach konkursu „Podwórko Talentów Nivea” do głosowania zakwalifikowana została lokalizacja w miejscowości Rajsko, tj. działka znajdująca się w centrum miejscowości, w bezpośrednim sąsiedztwie budynku remizy.
 
Głosowanie trwa w okresie od 22 kwietnia do 20 czerwca. Internauci za pośrednictwem strony internetowej  www.podworko.nivea.pl oraz aplikacji internetowej na urządzenia mobilne- Podwórko Talentów Nivea 2019 mogą oddać 1 głos dziennie na wskazane lokalizacje. 
 
W wyniku głosowania wyłonionych zostanie 15 miejscowości, w których wybudowane zostaną Podwórka Talentów Nivea- nowoczesne, edukacyjne place zabaw. Na wybudowanym placu dzieci będą mogły bawić się przy pomocy różnego rodzaju urządzeń zabawowych, np. huśtawka- bocianie gniazdo, kubik wspinaczkowy, czy planetarium.
 
Aby oddać głos należy wyszukać przedmiotową lokalizację za pomocą nazwy miejscowości, w której znajduje się właściwa placówka pocztowa, tj. Strzelce Wielkie.
 
Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na przedmiotową lokalizację. Jest to szansa na utworzenie na terenie naszej gminy wyjątkowego miejsca, stanowiącego edukacyjno- rekreacyjną atrakcję umożliwiającą aktywne spędzanie wolnego czasu, odkrywanie i pielęgnowanie talentów.
UG Szczurowa