Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zajęcia z Latarnikiem w Brzesku

Zajęcia z Latarnikiem w Brzesku

5013 stycznia 2014r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku odbędą się pierwsze spotkania z Latarnikiem w ramach projektu Polska Cyfrowa Równych Szans. Spotkania kierowane są do osób po 50-tym roku życia, które chciałaby nabyć praktycznych umiejętności w poruszaniu się po Internecie.

Wszystkie spotkania z Latarnikiem są BEZPŁATNE, a ich tematyka zależy od potrzeb uczestników. Będzie można między innymi dowiedzieć się jak robić tanie zakupy przez Internet, jak porozmawiać z rodziną i znajomymi bez opłat czy wyszukiwać informacje lokalne. W trakcie zajęć będzie można zaznajomić się nie tylko z podstawową obsługą komputera czy Internetu, ale także uzyskać pomoc w obsłudze telefonu komórkowego, aparatu cyfrowego czy tabletu.

Więcej informacji o  spotkaniach można uzyskać w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku (Plac Targowy 10). Aby umówić się na spotkanie należy skontaktować się z Latarnikiem prowadzącym zajęcia: Magdalena Mitera, tel. 503 445 450.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast