Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zamiast parkingu – plac zabaw

Zamiast parkingu – plac zabaw

SONY DSCMieszkańcy bloku nr.2 przy ulicy Ogrodowej w Brzesku wywalczyli sobie zmianę decyzji o budowie parkingu dla samochodów. Pojazdów przybywa, a parkingów na osiedlach jest mało, ale decyzja, aby w części osiedlowego placu zabaw wybudowano miejsca parkingowe nie do końca spodobała się mieszkańcom.

– Udało nam się dojść do porozumienia z zarządcą osiedla w tej sprawie – mówi Piotr Baran, który jest przedstawicielem mieszkańców bloku nr. 2. – Doprowadziliśmy do powstrzymania inwestycji i przekształcenia jej w rozbudowę placu zabaw. Jestem po rozmowach na ten temat z burmistrzem. Urząd Miejski byłby w przyszłości inwestorem. W tej chwili czekamy na odpowiedź. Jest wielka szansa, że powstanie plac zabaw taki jak chcą mieszkańcy – dodaje Piotr Baran.

Na placu miałyby być zamontowana nowoczesne urządzenia do zabaw dla dzieci. Mieszkańcy z niecierpliwością czekają na podanie terminu, kiedy miałaby rozpocząć się budowa placu.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast