Nie przegap
Strona główna » Kultura » Zapraszamy na Dni Czchowa!

Zapraszamy na Dni Czchowa!

dni_czchowa_mJuż w najbliższy weekend zapraszamy na koncertowe lato w Czchowie! 27 i 28 lipca Dni Czchowa!

Wystąpią:
 • sobota: TURNIOKI, VIP 24, RELAX, FORTE
 • niedziela: 2 PLUS 1, FOLK AFERA, METRO BAND

Startujemy w sobotę o 18:00. Wystąpią zespół Relax, Forte i Vip 24. O 21-ej wystąpi gwiazda wieczoru zespół Turnioki. Zespół zaprezentuje muzykę góralską w różnych aranżacjach. Turnioki to zespół wyjątkowy i niepowtarzalny! Muzyka, którą wykonuje niesie ze sobą współczesny powiew góralskiego folku oraz ogromną ilość energii. To również połączenie góralskiego grania i śpiewania z rockiem, popem oraz reggae.

W niedzielę wszystkich miłośników wędkowania zapraszamy do udziału w Otwartych Zawodach Wędkarskich o PUCHAR BURMISTRZA CZCHOWA. Zbiórka o godzinie 8-rj na polu namiotowym poniżej Zapory w Czchowie.

O godzinie 16-tej zapraszamy na Rynek. Tutaj spędzicie Państwo ciekawe popołudnie!

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji. Od godziny 16-tej do 17-tej zapraszamy milusińskich do udziału w konkursie plastyczny pod nazwą „Chodź pomaluj mój świat …..”. Następnie o 17-tej rozpoczną się zabawy animacyjne na trawie. W programie zabawy rekreacyjne oraz zabawy z chustą animacyjną. Wśród zabaw najbardziej popularnych i lubianych znajdą się: tarcza strzelecka, rekin, sałatka owocowa, kolorowe wycieczki i kolorowe niebo. Tuż przed 19-tą przed sceną rozstrzygniemy konkurs na największą bańkę mydlaną. Wszystkich małych i dużych zachęcamy do zabrania ze sobą „urządzeń do produkcji baniek mydlanych”.

Będzie można również zadać pytanie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Zespołowi Interdyscyplinarnemu w ramach Otwartego Dnia.

W ramach Dni Czchowa zostanie rozstrzygnięty konkurs na „Ciasto ze śliwką”. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody dla 5 uczestników. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się ok. godziny 17.50.

Od godziny 16-tej rozpocznie się akcja „Kup książkę dla biblioteki”, której podsumowanie nastąpi o godzinie 19-tej. Będą również występy zespołów dziecięcych. „Mali Czchowianie” wystąpią o godzinie 16.25, a „Złocoki” tuż przed 17-tą. O 17.40 swoje muzyczne umiejętności zaprezentuje Bartłomiej Kozdrój, a o 18-tej wystąpi METRO BAND z Rożnowa.

Dodatkową atrakcją będzie „Mennica z Muzeum Okręgowego w Tarnowie”, gdzie będzie można zaopatrzyć się w „unikatowe monety”.

Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie jedna z największych legend polskiej muzyki zespół „2 plus 1″. Zespół wykona tak znane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej jak: „Chodź pomaluj mój świat”, „Hej dogonię lato”, „Wstawaj szkoda dnia”, „Windą do nieba” czy „Iść w stronę słońca”.

    Na zakończenie koncertowego lata w Czchowie wystąpi Izabela Mytnik (znana z programu telewizyjnego XFaktor) wraz z Folk Aferą. Jest to zespół folkowy grający muzykę słoweńską. Wykonują także znane światowe przeboje w odjazdowej tyrolskiej aranżacji. Podczas tegorocznych Dni Czchowa około godziny 21.50 rozbłysną sztuczne ognie nad miastem.

     Mamy nadzieję, że każdy kto odwiedzi Czchów w ten weekend znajdzie dla siebie coś ciekawego.

     Na Dni Czchowa zapraszają Burmistrz Czchowa Marek Chudoba oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie.

ORGANIZATORZY:

 • BURMISTRZ CZCHOWA
 • MIEJSKI OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI W CZCHOWIE

WSPÓŁORGANIZATORZY:

 • STAROSTWO POWIATOWE W BRZESKU
 • MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ I ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH W CZCHOWIE
 • MIEJSKA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
 • STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZIEMI CZCHOWSKIEJ
 • PARTNERZY:
 • MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CZCHOWIE
 • STOWARZYSZENIE „NA ŚLIWKOWYM SZLAKU”
 • POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI – KOŁO CZCHÓW
 • MUZEUM OKRĘGOWE W TARNOWIE

WSTĘP WOLNY!!!