Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zaproszenie na Śliwkową Gimnazjadę w ZSP w Czchowie

Zaproszenie na Śliwkową Gimnazjadę w ZSP w Czchowie

sliwkaStowarzyszenie Dobroczynne „Iskierka Nadziei” działające przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie realizuje projekt pod nazwą „Wiosenna Śliwkowa Gimnazjada”. Celem zadania jest podniesienie jakości życia mieszkańców obszarów wiejskich poprzez organizację przedsięwzięcia o charakterze promocyjno–rekreacyjnym.

Wiosenna Śliwkowa Gimnazjada to działanie innowacyjne na skalę obszaru. Skierowana jest do grupy około 400 osób z obszarów LGD. Realizacja zadania obejmuje wszystkie zasoby (kulturalno-historyczne i przyrodnicze). Dla uczestników przewidziano „quizy ze śliwką w tle”, prezentacje multimedialne, wystawy tematyczne i degustację potraw z produktów lokalnych. Dodatkowo – gimnazjaliści zmierzą się w rywalizacji sportowej, walcząc o medale i nagrody.

Projekt przyczyni się do wzmocnienia partnerstwa trójsektorowego (publicznego, społecznego i gospodarczego). W ramach zadania zostanie zrealizowana promocja obszaru Śliwkowego Szlaku, polegająca na konkretnych i trwałych działaniach.

Wszystkich zainteresowanych produktami lokalnymi zapraszamy do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie już 20 listopada 2014.

Program Wiosennej Śliwkowej Gimnazjady:
900 – 1050 – Quizy ze śliwką w tle, zapoznanie z produktami lokalnymi, prezentacje i wystawy promujące walory przyrodnicze i historyczne obszarów LGD, degustacja potraw z produktów lokalnych.
11 00 – Oficjalne rozpoczęcie Wiosennej Śwlikowej Gimnazjady.
1115 – Początek rywalizacji sportowej.
1300 – Ogłoszenie wyników, wręczenie medali i nagród.
1330 – 1500 Quizy ze śliwką w tle, zapoznanie z produktami lokalnymi, prezentacje i wystawy promujące walory przyrodnicze i historyczne obszarów LGD, degustacja potraw z produktów lokalnych.

sliw

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Iskierka Nadziei” i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju, PROW na lata 2007-2013. Instytucja zarządzająca PROW 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

ZSP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast