Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zgłosił kradzież samochodu, bo chciał wyłudzić odszkodowanie

Zgłosił kradzież samochodu, bo chciał wyłudzić odszkodowanie

policjaDo 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który chciał wyłudzić odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. 42-latek zawiadomił Policję o kradzieży swojego samochodu. Kryminalni bardzo szybko ustalili, że do kradzieży w ogóle nie doszło, a cała historia została wymyślona.

 Brzescy policjanci od około dwóch tygodni intensywnie pracowali nad sprawą kradzieży samochodu osobowego w miejscowości Sufczyn. O kradzieży pojazdu wartego ponad 28 tys. złotych Policję zawiadomił sam właściciel. Mundurowi zajmujący się wyjaśnieniem sprawy szczegółowo zbadali jej okoliczności. Szybko zorientowali się, że zeznania pokrzywdzonego nie pokrywają się z ich ustaleniami. Okazało się, że 42-latek upozorował kradzież pojazdu, żeby wyłudzić odszkodowanie. Mężczyzna odpowie za zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie oraz za spowodowanie zdarzenia w celu uzyskania odszkodowania z tytułu ubezpieczenia.

KPP Brzesko /IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast