Nie przegap
Strona główna » Kultura » Znamy już pierwsze gwiazdy XV Borzęckiego Święta Grzyba / 16 sierpień 2019 r.

Znamy już pierwsze gwiazdy XV Borzęckiego Święta Grzyba / 16 sierpień 2019 r.

Borzęckie Święto Grzyba

Znamy już pierwsze gwiazdy Jubileuszowych X Dni Gminy Borzęcin oraz Jubileuszowego XV Borzęckiego Święta Grzyba. W poniedziałek oraz wtorek wójt Janusz Kwaśniak opublikował na swoim profilu facebookowym nazwiska muzyków którzy zaprezentują się w piątek 16 sierpnia 2019 r. Będą to: Beteo oraz TYMEK. Tak więc szykuje się wieczór dla miłośników rapu i hip hopu.

16 sierpnia od godzinie 19.00 publiczność swoim występem rozgrzewał będzie Beteo. To muzyk z rocznika ‘95. Doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Liczba hitów na jego koncie nieustannie rośnie – od “Nie Chcę”, przez “Pole Min” z Białasem po “Przejazd” z ReTo i Żabsonem czy “Raz” z Bedoesem.

TYMEK zaprezentuje się w piątek 16 sierpnia o godzinie 21:45. Tymek polski raper czerpiący garściami z najlepszych lat polskiej muzyki. Na swoim koncie ma miliony wyświetleń w serwisach stream’ingowych, tysiące fanów oraz setki zagranych koncertów. Jest twórca między innymi twórcą takich hitów: „Język Ciała”, „Poza Kontrolą”, „Jedyna”, „Semantyka”, „Banalne”. Jego najnowsza płyta – „Klubowe” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Materiał ma klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.

Czekamy na prezentację kolejnych zespołów.


Foto – Maciej Mazur
IB