Nie przegap
Strona główna » Kultura » Znamy już wszystkie gwiazdy pierwszego dnia XV Borzęckiego Święta Grzyba / 16 sierpnia 2019 r.

Znamy już wszystkie gwiazdy pierwszego dnia XV Borzęckiego Święta Grzyba / 16 sierpnia 2019 r.

W piątek 5 lipca 2019 r. Janusz Kwaśniak wójt Gminy Borzęcin opublikował kompletną listę koncertową wykonawców którzy zaprezentują się w piątek 16 sierpnia podczas jubileuszowego XV Borzęckiego Święta Grzyba.

Na scenie usłyszymy zarówno lokalnych wykonawców – Cisak&Coldwave jak i polskich raperów – Beteo i Tymka.  Gwiazdą wieczoru będzie Gromee. Tego lata w Polsce zapisał się on w notowaniach top list za sprawą przeboju „Górą Ty” w towarzystwie Golec uOrkiestry i Bedoes. A w 2018 reprezentował Polskę na Eurowizji 2018.

Zapowiada się ciekawy wieczór!

Lista wykonawców

godz. 18.30 Cisak&Coldwave

Cisak&Coldwave to młodzi artyści z okolic Tarnowa z ogromnym zapałem i miłością do tworzenia muzyki. Mają na swoim koncie liczne supporty i kawałki przy których można zarówno świetnie się bawić, jak i usiąść i pomyśleć.

godz. 19.00 Beteo

Beteo to muzyk z rocznika ‘95. Doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Liczba hitów na jego koncie nieustannie rośnie – od “Nie Chcę”, przez “Pole Min” z Białasem po “Przejazd” z ReTo i Żabsonem czy “Raz” z Bedoesem.

godz. 20.30 Gromee

Gromee to kolejny wykonawca, który wystąpi podczas pierwszego koncertowego dnia X Dni Gminy Borzęcin 🙂😃. Jego kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Współpracuje ze studiami nagraniowymi na całym świecie, a także ze światowej sławy artystami takimi jak: Steve Aoki, Deorro, Nervo, czy R3hab.
Nagrodzony podczas szesnastej gali rozdania nagród Eska Music Award w kategorii „Najlepszy DJ/Producent”. Europę podbił hitem „Light Me Up”, który znalazł się na liście Spotify Viral TOP 50. Tego lata w Polsce zapisał się w notowaniach top list za sprawą przeboju „Górą Ty” w towarzystwie Golec uOrkiestry i Bedoes.

godz. 21.45 – Tymek

Tymek to polski raper czerpiący garściami z najlepszych lat polskiej muzyki. Na swoim koncie ma miliony wyświetleń w serwisach stream’ingowych, tysiące fanów oraz setki zagranych koncertów. Jest twórca między innymi twórcą takich hitów: „Język Ciała”, „Poza Kontrolą”, „Jedyna”, „Semantyka”, „Banalne”. Jego najnowsza płyta – „Klubowe” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Materiał ma klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.

 


Foto – Maciej Mazur
IB