Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zniszczone banery wyborcze w Jadownikach

Zniszczone banery wyborcze w Jadownikach

Do wyborów samorządowych zostało niespełna 13 dni, a kampania wyborcza w Gminie Brzesko wkracza w nowy etap. Tym razem w centrum  Jadownik nocą z 7 na 8 października 2018 r. zniszczone zostało kilkanaście banerów reklamowych. 

Zbliżające się wybory samorządowe budzą dużo emocji. Widać to nie tylko na ulicach, ale także między innymi w komentarzach na facebooku (nowością w obecnej kampanii jest wysyp fałszywych profili spod których prowadzone są  „potyczki” pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami poszczególnych komitetów).

Jak udało się nam ustalić – przedstawiciele trzech komitetów wyborczych zgłosili na komendzie Policji w Brzesku zniszczenie swoich materiałów wyborczych. 

Osoby zbyt emocjonalnie podchodzące do prowadzonej kampanii wyborczej powinny pamiętać że niszczenie materiałów wyborczych jest wykroczeniem za które grozi kara grzywny nawet do 5 tys. zł. Jeśli zniszczenia przekroczą kwotę 250 zł, to taki czyn może podlegać również karze aresztu.

Materiał video


IB

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast