ADV
Wiadomości

Warsztaty i pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży, małżeństw, rodzin

Diecezjalna Fundacja „Auxilium” w Tarnowie przedstawia aktualną ofertę, która jest skierowana do dzieci, młodzieży, małżeństw, rodzin oraz wszystkich osób poszukujących rozwoju osobistego. Nasze wydarzenia i warsztaty są starannie zaplanowane, aby spełniać różnorodne potrzeby i zainteresowania naszej społeczności.

1. Dla młodzieży proponujemy inspirujące warsztaty z inteligencji emocjonalnej. W trakcie tych spotkań uczestnicy mają okazję nauczyć się radzić sobie z emocjami, kontrolować reakcje na stres oraz doskonalić umiejętności komunikacji z innymi. Wierzymy, że rozwój inteligencji emocjonalnej jest kluczowy dla budowania zdrowych relacji i osiągania sukcesów w życiu.

2. Kolejną propozycją dla młodzieży jest seria warsztatów pod tytułem „Most ekonomiczny”. Podczas tych zajęć uczestnicy mogą zgłębiać najważniejsze pojęcia z zakresu teorii ekonomii oraz zapoznać się z osiągnięciami austriackiej szkoły ekonomii. Chcemy dostarczyć młodym ludziom cenną wiedzę, która pozwoli im lepiej zrozumieć funkcjonowanie gospodarki i wpłynąć pozytywnie na swoje finanse w przyszłości.

3. Wzbogaciliśmy również naszą ofertę dla młodzieży o warsztaty radzenia sobie ze stresem. Te zajęcia pomagają uczestnikom zrozumieć mechanizm powstawania stresu oraz nauczyć się długoterminowych strategii radzenia sobie z nim. Wiemy, jak ważne jest umiejętne zarządzanie stresem w dzisiejszym świecie i chcemy pomóc młodzieży w budowaniu zdrowego i zrównoważonego życia.

4. Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym przygotowaliśmy warsztaty „Empatia w komunikacji”. Ich głównym celem jest rozwijanie umiejętności budowania autentycznych relacji oraz komunikacji opartej na empatii. Wiemy, że umiejętność empatycznego słuchania i porozumiewania się jest niezwykle cenna zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne i budować głębsze więzi z innymi ludźmi.

5. Kolejna nasza propozycja dotyczy warsztatów z wystąpień publicznych. Są one przeznaczone dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności w tym zakresie. Podczas warsztatów można nauczyć się jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpień, odczytywać informacje płynące od słuchaczy, zarządzać zaangażowaniem i aktywnością grupy, kontrolować emocje czy tworzyć spójne, logiczne, a przy tym atrakcyjne wypowiedzi.

6. Dla małżeństw i rodzin proponujemy „Laboratorium małżeństwa”, gdzie skupiamy się na poprawie komunikacji w rodzinie oraz unikaniu kryzysów. W ramach tych warsztatów dostępne są również indywidualne konsultacje oraz terapia rodzinna, które pozwalają na jeszcze bardziej spersonalizowane podejście i wsparcie. Wiemy, że zdrowe i harmonijne relacje w rodzinie są fundamentem szczęśliwego życia, dlatego pragniemy pomóc małżeństwom i rodzinom budować trwałe więzi oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

7. Chcielibyśmy również przypomnieć o naszej ofercie związanej z „Pracownią Rozwoju Osobistego”. W ramach tej inicjatywy proponujemy zarówno indywidualne konsultacje, jak i inspirujące warsztaty prowadzone przez doświadczonego psychologa. Dążymy do tego, aby każda osoba miała możliwość odkrycia swojego pełnego potencjału i osiągnięcia osobistego rozwoju.

8. Ponadto, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego „Saloniku gier planszowych”. To miejsce, w którym można nie tylko dobrze się bawić, ale także ćwiczyć pamięć i koncentrację poprzez rozgrywanie różnorodnych gier edukacyjnych i strategicznych. Wierzymy, że nauka poprzez zabawę jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna, dlatego serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego saloniku.

9. Oferujemy Państwu również indywidualne sesje coachingowe, które stanowią doskonałe wsparcie w rozwoju osobistym. Nasze sesje coachingowe opierają się na prowadzeniu uważnej i skutecznej komunikacji, która pomaga klientom osiągać swoje cele i pełnić swój potencjał. Jeśli potrzebują Państwo motywacji, jasności w działaniu lub wsparcia w przejściu przez trudności, nasi doświadczeni coachowie są gotowi Państwu pomóc.

10. W czerwcu odbywają się również kolejne spotkania Klubu Seniora im. Konstancji Sanguszkowej! W naszym klubie organizujemy wiele różnorodnych zajęć, takich jak warsztaty, wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych. To idealna okazja do poszerzania swoich zainteresowań oraz nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów.

Wszystkie wydarzenia i warsztaty, o których wspomnieliśmy powyżej, są częścią projektu „Tarnów – Nowe spojrzenie”, który ma na celu tworzenie nowych możliwości rozwoju osobistego oraz wzmacnianie więzi społecznych w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy działać na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców oraz promowania społecznej prężności Tarnowa.

W przypadku chęci skorzystania z naszej oferty lub jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu z sekretariatem „Laboratorium”. Nasze biuro jest czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji oraz pomożemy w dokonaniu zgłoszenia.

Działamy w duchu otwartości na sugestie i propozycje dotyczące nowych inicjatyw, które mogą przyczynić się do jeszcze większego rozwoju osobistego i społecznego naszej społeczności. Wszystkie opinie są dla nas niezwykle ważne, ponieważ chcemy tworzyć programy i wydarzenia, które odpowiadają aktualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Zapraszamy serdecznie do udziału i dołączenia do naszej społeczności. Razem możemy stworzyć przestrzeń dla rozwoju, uczenia się i wzajemnego wsparcia.

Wszelkie dodatkowe informacje o zakresie pomocy świadczonej przez Centrum uzyskać można pod numerem telefonu: (14) 692-00-74 oraz adresem mailowym: dopomoha@1815.pl.

Dziękujemy również za dotychczasowe zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję, że będziemy spotykać się na naszych wydarzeniach i warsztatach. Wierzymy, że każdy z nas ma ogromny potencjał do rozwoju i zasługuje na wsparcie w realizowaniu swoich marzeń i celów. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej!

Z wyrazami szacunku,
ks. dr Józef Partyka, psycholog
Prezes Zarządu

Podobne artykuły

Back to top button