TOPTOP

Reklama

15 marca 2011 roku w punktach sprzedaży na terenie Powiatu Brzeskiego pojawił się nowy lokalny miesięcznik – „Informator Brzeski”. Jego uzupełnieniem jest portal informacyjny „informatorbrzeski.pl”.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie promocji i reklamy Państwa firm na łamach naszej gazety oraz portalu informacyjnego. Jesteśmy przekonani, że przyniesie ona wymierne, obustronne korzyści na wielu płaszczyznach.

W sprawach związanych z reklamą prosimy kontaktować się z Działem Reklamy:
Informator Brzeski

tel. 608 653 909

e-mail: redakcja@informatorbrzeski.pl

Cennik zamieszczania reklam w gazecie INFORMATOR oraz na portalach: informatorbrzeski.pl

OFERTA REKLAMOWA

CENNIK – INFORMATOR – GAZETA – PORTAL – INFORMATOR – BRZESKI <==

 

 

 

 

 

 

 

LOGOTYP INFORMATOR BRZESKI – do pobrania

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, zarówno telefonicznie, jak i w czasie umówionego spotkania.

Maciej Mazur – wydawca

mPress – wydawnictwo, poligrafia, reklama
ul. Władysława Kołodzieja 12/12, 33-100 Tarnów
tel. 608 653 909

Zapraszamy do współpracy

==========================

Dlaczego warto?

Firma mPress – wydawca „Informatora Brzeskiego” chce zaoferować łatwy i masowy dostęp do informacji obejmujących szeroki wachlarz tematyczny – od wydarzeń lokalnych, poprzez sport, kulturę, ekologię i rolnictwo, aż po reklamę. Posłuży temu pakiet składający się z czasopisma oraz portalu internetowego. Pozwoli to dotrzeć z informacjami do różnych grup społecznych – zarówno tych korzystających z tradycyjnych form przekazu, takich jak czasopisma, jak i z Internetu.

Co proponujemy?
Dbając o najwyższą jakość naszych usług naszym Klientom proponujemy:

reklama tradycyjna – reklama na stronach kolorowych,
Proponujemy publikowanie ogłoszeń drobnych, reklam modułowych, itp. Zróżnicowana oferta reklamowa z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby.

wkładki do gazety (ulotki, płyty, itp.)
Jeśli poszukujecie Państwo innej formy reklamy, poza standardową reklamą prasową, skorzystajcie z możliwości zamieszczenia wkładki w miesięczniku. Wystarczy dostarczyć nam odpowiednią ilość gotowych insertów (ulotki, płyty multimedialne, kalendarze), aby nasi czytelnicy oglądali ofertę Państwa firmy. Jeśli nie posiadacie Państwo gotowego insertu możecie zamówić go w naszym wydawnictwie.

artykuł sponsorowany – Poza tradycyjną reklamą prasową proponujemy zamieszczenie w naszym miesięczniku artykułów sponsorowanych. Ta ciekawa forma reklamy prasowej pozwoli na szersze przedstawienie działalności firmy. Napiszemy czym się Państwo zajmujecie, jakie proponujecie usługi, dlaczego warto korzystać z usług Państwa firmy. Zrobimy zdjęcia. Przeprowadzimy wywiad.

Reklam w portalu (banery reklamowe – statyczne i dynamiczne, linki sponsorowane). Jeśli potrzebujecie Państwo skutecznej i zwięzłej informacji dotyczącej aktualnej promocji, dniach otwartych, nowym produkcie czy wyprzedaży możecie skorzystać z możliwości umieszczenia banerów i linków sponsorowanych. Reklama w Internecie to dzisiaj jedna z najbardziej skutecznych i najtańszych form reklamy. Reklama w portalu www.informatorbrzeski.pl na terenie działalności Państwa firmy jest tym bardziej atrakcyjna.

Powyższa oferta jest jedynie ogólną propozycją współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast