
Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów – Centrum prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży mienia w okresie od 2 do 10 czerwca 2025 r.
Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna działając w krótkich odstępach czasu, przy wykorzystaniu takiej samej sposobności, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia artykułów sklepowych powodując straty w łącznej wysokości 1719,88 złotych
Za zgodą prokuratury publikujemy wizerunek sprawcy.
Jeśli rozpoznajecie Państwo mężczyznę ze zdjęć albo posiadacie informacje mogące przyczynić się do ustaleń tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie w Komisariacie Policji Tarnów – Centrum pod numerem telefonu 47 831 2186 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30) bądź całodobowym telefonem 47 831 2122 lub 112.
Na informacje od Państwa czekamy również pod adresem mailowym: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl
—
policja.gov.pl